KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12823043

nr 1282 3043

Karin Frostenson

(f. 1946), Sverige

Oljemålning, "Flickan Fågeln och Berget". Signerad a tergo. Olja på duk, 138x115 cm

Karin Frostenson, svensk bildkonstnär född 1946.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:24:22

Karin Frostenson

Läs mer om Karin Frostenson